• narrow screen resolution
 • wide screen resolution
 • fluid screen resolution
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • style1 color
 • style2 color
 • style3 color

Internetowy System Zamówień Hurtowych SolEX B2B

Praca Czstochowa

Newsflash

Nigdy więcej telefonów o dostępność, termin dostawy itp.

Napisz do NAS!
Strona główna Korzyści
Korzyści z wdrożenia Internetowej Hurtowni
 1. Rozwiązanie do wszelkich przypadków

  W odróżnieniu od innych typowych programów na rynku, system SolEX B2B ma nieograniczone możliwości modyfikacji. Możesz dowolnie zmieniać grafikę systemu oraz jego funkcjonalność. System SolEX B2B dopasowuje się do Twojego biznesu - nie wymusza on zmian w dotychczasowych procedurach stosowanych przez Twoją firmę. Automatyzują one procesy, które do tej pory wymagały poświęcenia mnóstwa czasu i często zatrudnienia kilku pracowników

 2. Oszczędność czasu i pieniędzy

  Wszystkie informacje o Twoich produktach są pobierane automatycznie z systemu sprzedażowego. Nie musisz już zatrudniać dodatkowej osoby która zajmowała się wprowadzaniem tych informacji na strony internetowe. Niezależnie czy masz w ofercie 10, 100 czy też 10000 produktów, masz pewność że dane na stronie są zawsze aktualne (np. stany magazynowe, ceny, rabaty klientów). System B2B również automatycznie kopiuje zamówienia złożone na platformie do Twojego systemu sprzedażowego, dzięki czemu nie musisz przepisywać tego co klient zamówi do faktury. Być może również zauważysz że nie potrzebujesz już tak dużego działu handlowego - skończą się telefony o dostępność i dostawę towarów, klienci nie będą pytać jakie parametry ma dany produkt.
 3. Pełny dostęp do Twojej oferty dla partnerów

  Dzięki połączeniu z systemem sprzedażowym, Twoi partnerzy zawsze mają dostęp do aktualnych produktów, cenników, stanów magazynowych a także swoich rabatów. Mogą 24 godziny na dobę przeglądać Twoją ofertę - z każdego miejsca na świecie. Na platformie B2B możesz również urządzać krótki promocje - np. jednodniowe. Przekonaj się sam jak szybko może sprzedawać się Twój towar. Statystyka dowodzi że zamówienia składane przez internetową hurtownię są większe i częstsze (powodowane jest to tym że kontrahent ma lepszy dostęp do pełnej oferty produktowej ze zdjęciami i opisami). Twoi kontrahenci składają zamówienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 4. Możesz jednocześnie obsługiwać setki klientów

  Internetowa hurtownia jest tak skonstruowana aby obsłużyć w jednym momencie setki klientów - ona nigdy nie jest zajęta.
 5. Zadbaj o lojalność swoich klientów

  Hurtownia B2B może prowadzić program lojalnościowy – zadbaj o lojalność swoich kontrahentów. System automatycznie zlicza punkty klientów.
 6. SolEx B2B nie robi błędów i nie oszukuje

  Ile razy zdarzyła się sytuacja że klient dostał nie to co zamawiał? Wystarczy że handlowiec źle usłyszy symbol produktu. Nie trać czasu na wyjaśnianie błędów! Pozwól aby to klient sam wybrał rzeczy które chce zakupić.

Przekonaj się sam jak dużo korzyści może wprowadzić system SolEX B2B dla Twojej firmy! Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną prezentację systemu u Ciebie w firmie.